Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Gmina Kotuń

Kolorowy pasek

Organy wykonawcze jednostek pomocniczych Gminy Kotuń

 

WŁADZE WYKONAWCZE

JEDNOSTEK POMOCNICZYCH  GMINY KOTUŃ

 

Lp.

Sołectwo

Rada Sołecka

Sołtys

1

Albinów

1. Alicja Pasztor – Przewodnicząca

2. Robert Ptaszyński

3. Barbara Plichta

4. Hubert Bziuk

5. Zbigniew Plichta

Zbigniew Bziuk

2

Bojmie

1. Krystyna Przeorska – Przewodnicząca

2. Danuta Bziuk

3. Katarzyna Olszyna

4. Bogdan Trojanowski

5. Iwona Krusiewicz

Antoni Chojecki

3

Broszków

1. Tobiasz Lewicki – Przewodniczący

2. Tadeusz Dmowski

3. Katarzyna Orlińska

4. Zdzisław Pieńkowski

5. Eligiusz Kisieliński

Grzegorz Olszewski

4

Cisie-Zagrudzie

1. Ewa Grabowska – Przewodnicząca

2. Danuta Kiełbasa

3. Marek Kozieł

4. Rafał Lesiński

5. Ewa Czauderna-Zembrzycka

Krzysztof Tkaczyk

5

Chlewiska

1. Paweł Gręzak - Przewodniczacy

2. Beata Zubek

3. Teresa Kosyl

4. Kamil Magdziak

5. Grzegorz Pluta

Krzysztof Magdziak

6

Czarnowąż

1. Marek Kulik – Przewodniczący

2. Zofia Nowakowska

3. Beata Dąbrowska

4. Marek Pływacz

5. Ewa Podniesińska

Ewa Zalewska

7

Gręzów

1. Dariusz Jaroszczyk – Przewodniczący

2. Kazimierz Wysocki

3. Zenon Chojecki

4. Anna Piekart

5. Jarosław Kleszko

Robert Miłosz

8

Jagodne

1. Tomasz Kurkus – Przewodniczący

2. Barbara Todorska

3. Marek Pluta

4. Elżbieta Partes

5. Barbara Pieczara

Krzysztof Kurkus

9

Józefin

1. Ewa Janik – Przewodnicząca

2. Magdalena  Kubaj

3. Tadeusz Serbista

4. Katarzyna Piekart

5. Agnieszka Kruk

Mariola Kubaj

10

Kępa

1. Agnieszka Konieczna – Przewodnicząca

2. Krzysztof Kiełczykowski

3. Andrzej Gałach

4. Przemysław Abramowski

5. Agnieszka Woźniak

Jacek Płochowski

11

Koszewnica

1. Dariusz Kowalczyk – Przewodniczący

2. Andrzej Kurkus

3. Dariusz Zdunek

4. Elżbieta Osińska

5. Katarzyna Szwarc

Zbigniew Czarczyński

12

Kotuń

1. Jarosław Dobrowolski-Przewodniczący

2. Elżbieta Marzejon

3. Mirosław Pawłowski

4. Grzegorz Strzeliński

5. Bartosz Łukasiewicz

Michał Bentkowski

13

Łączka

1. Andrzej Cała – Przewodniczący

2. Teresa Cymbalińska

3. Radosław Osiński

4. Hanna Krążała

5. Jan Janaszek

Hanna Kulesz

14

Łęki

1. Henryk Mrozowski – Przewodniczący

2. Beata Posiadała

3. Bożena Lipka

4. Małgorzata Jóźwiak

5. Hanna Marciniak

Stanisław Kukla

15

Marysin

1. Antoni Lewandowski – Przewodniczący

2. Sławomir Roman

3. Hanna Michałowska

4. Krzysztof Malesa

5. Bożena Lewandowska

Marzena Borowa

16

Mingosy

1. Małgorzata Kozłowska – Przewodnicząca

2. Andrzej Prochenka

3. Piotr Kurek

4. Ryszard Kalisz

5. Rajmund Wysocki

Ryszard Marciniak

17

Niechnabrz

1. Anna Niedziałek – Przewodnicząca

2. Przemysław Krasnodębski

3. Jarosław Woliński

4. Bożena Rejent

5. Krystyna Jóźwiak

Dorota Biernacka

18

Nowa Dąbrówka

1. Agnieszka Całka – Przewodnicząca

2. Iwona Krogul

3. Jerzy Lesiński

4. Jarosław Kiełbasa

5. Iwona Więsak

Kazimierz Kowalczyk

19

Oleksin

1. Paweł Gójski – Przewodniczący

2. Krzysztof Gadomski

3. Katarzyna Kędzielska

4. Aleksander Kujawski

5. Jarosław Pilich

Ryszard Pilich

20

Pieńki

1. Łukasz Kurkus – Przewodniczący

2. Jarosław Cymbaliński

3. Beata Górska

4. Wiesław Świnarski

5. Witold Kurkus

Irena Mielczarek

21

Pieróg

1. Antoni Krupa – Przewodniczący

2. Łukasz Kurkus

3. Kamil Kleszcz

4. Mariusz Sosinowski

5. Natalia Podlipniak

Janusz Dąbrowski

22

Polaki

1. Antoni Skwierczyński–Przewodniczący

2. Janusz Pałdyna

3. Elżbieta Supryn

4. Grzegorz Ruciński

5. Sławomir Kowalczyk

Elżbieta Marchel

23

Rososz

1. Grażyna Bareja – Przewodnicząca

2. Andrzej Romańczuk

3. Waldemar Walas

4. Artur Rojek

5. Feliks Roman

Mariusz Boruc

24

Ryczyca

1. Bogdan Cybula – Przewodniczący

2. Iwona Pasemik

3. Marek Trojanowski

4. Ewa Czernelewska

5. Krystyna Ponikowska

Zygmunt Ponikowski

25

Sionna

1. Marek Stypułkowski – Przewodniczący

2. Tadeusz Kałuski

3. Elżbieta Powałka

4. Marek Kałuski

5. Monika Grabarska

Zofia Woźna

26

Sosnowe

1. Krystyna Walecka - Przewodniczaca

2. Konrad Przybyłek

3. Anna Lickiewicz

4. Grażyna Miszczak

5. Monika Wojnarowska

Grzegorz Przybyłek

27

Tymianka

1. Tadeusz Węgrzyn – Przewodniczący

2. Anita Pskiet

3. Dariusz Miszczak

4. Robert Jastrzębski

5. Ewa Rzewuska-Jastrzębska

Tadeusz Węgrzyn

28

Trzemuszka

1. Zygmunt Jóźwik – Przewodniczący

2. Ireneusz Pływacz

3. Leszek Wadas

4. Stefan Kożuchowski

5. Piotr Kozierowicz

Bogusław Kokoszka

29

Wilczonek

1. Tomasz Dymek – Przewodniczący

2. Waldemar Marciszewski

3. Ernest Więckowski

4. Piotr Lubaszka

5. Renata Trojanowska

Marzena Kowalczyk

30

Żdżar

1. Piotr Ornoch - Przewodniczący

2. Paweł Drabarek

3. Adam Ruciński

4. Piotr Ornoch

5. Stanisław Bajerowski

Michał Biernat

31

Żeliszew Duży

1. Hanna Kafara – Przewodnnicząca

2. Bogdan Dymowski

3. Krzysztof Wadas

4. Tomasz Kania

5. Tadeusz Bednarzak

Sławomir Ceranka

32

Żeliszew Podkościelny

1. Bogusław Polkowski - Przewodniczący

2. Bogdan Pyszyński

3. Jakub Krasnodębski

4. Zygmunt Frelik

5. Tobiasz Polkowski

Krzysztof Świątek


Metadane

Źródło informacji:Elżbieta Jastrzębska
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Elżbieta Jastrzębska
Data wprowadzenia:2011-02-08 14:33:58
Opublikował:Elżbieta Jastrzębska
Data publikacji:2011-02-08 14:36:47
Ostatnia zmiana:2016-10-27 11:16:21
Ilość wyświetleń:6163

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij